Imieniny Bronisława

  • 1 września
  • 6 października
  • 30 stycznia
  • 18 sierpnia
  • 3 września
imieniny Bronisława

Imię Bronisław było używane już w średniowieczu, przez Słowian. Jego znaczenie – biorąc pod uwagę, że to imię dwuczłonowe – wiąże się pewnie z człowiekiem, który bronił sławy.

Każdy Bronisław ma bardzo silną osobowość. Nie brakuje mu też odwagi i jest bardzo zacięty w działaniach. Lubi dyskutować z mądrzejszymi od siebie, sprzedając im swoje racje. Rodzice Bronisława będą często wzywani do szkoły, bo nie stroni od bójek i to nie tylko z rówieśnikami.

Bronisław ma wiele zainteresowań, często nawet bardzo nietypowych. Jest niezwykle zdolnym chłopcem, choć nie lubi się uczyć i trzeba go do tego namawiać. Lubi udzielać się w szkolnych zgrupowaniach i naprawdę dobrze się w tym spełnia.

Jako dorosły mężczyzna pozostaje działaczem – często społecznym. To idealny kandydat na członka partii, czy przewodniczącego jakiegoś zgrupowania. Jest dobrym liderem, podejmuje mądre decyzje i uwielbia wręcz być doceniany przez ogół za swoje działania.

Jeśli trafi na odpowiednią kobietę, może stać się naprawdę dobrym, kochającym partnerem i ojcem, który będzie wypełniał godnie wszelkie obowiązki. Nie można mu ująć zaradności i punktualności.

Chce zapewnić dzieciom dobry start i coś im po sobie zostawić. To naprawdę niezły kandydat na życiowego partnera.

Zdrobnienia: Bronuś, Bronek, Broneczek, Broniu, Bruno, Brunuś