Imieniny Augusta

  • 1 września
  • 7 października
  • 28 lutego
  • 22 marca
  • 8 kwietnia
  • 7 maja
imieniny Augusta

August, to imię pochodzące z łaciny i oznacza „boski” lub „dostojny”.

August kocha życia i ma wiele przeróżnych pasji. Jest bardzo kreatywny i ma w sobie mnóstwo zapału a także silnych ambicji. Inteligencją za to przewyższa niejednego mężczyznę.

Bywa raczej szczęśliwy, dzięki swojemu samozaparciu i podejściu do życia. Spełnia swoje marzenia i zawsze docenia to, co ma. Warto dodać, że wszystko co w życiu osiąga jest wyłącznie jego zasługą.

Ma własne zasady. Trudno jest go złamać, bo wyróżnia się naprawdę silną psychiką. Jeśli na coś się uprze i uzna, że tak jest najlepiej, to nikt nie będzie w stanie przemówić mu do rozsądku, bo on wytrwale będzie dążył do celu.

Kobiety go uwielbiają, kochają z nim flirtować, a on nie pozostaje im dłużny. August jest trochę jak Piotruś Pan.. nigdy do końca nie dorośleje, choć jest dojrzały i rozważny. Ale to dobra cecha, bo dzięki temu ma wręcz doskonały kontakt z dziećmi co wskazuje na to, że ma szansę zostać najlepszym tatą świata.

Pieniądze się go trzymają. Jest obrotny i inteligentny. Jest też gadżeciarzem, ale to już domena niejednego mężczyzny.

Uwielbia chwile tylko we dwoje, a jest na tyle kreatywny, by często organizować takie spotkania dla swojej wybranki.

Osiąga sukcesy zawodowe i wspina się po szczeblach kariery czasem dość wolno, ale systematycznie. Nie cofa  się, zawsze uczy się na błędach.

Zdrobnienia: Auguś, Augustek, Gucio, Gustek, Gunio, Gutek, Guti, Guci